Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
2. Zarządzenia Nr 0050.859.2026.IX Prezydenta Miasta Jeleniej Góry z dnia 14 maja 2026r. w sprawie Wprowadzenia Regulaminu Biura Rzeczy Znalezionych.
Osoby, które utraciły swoje rzeczy na terenie miasta Jeleniej Góry zapraszamy do kontaktu z tutejszym Biurem Rzeczy Znalezionych, Biuro mieści się w COK na parterze, ul. Ptasia 6A, stanowisko informacja tel. 75 75 46 356, w godz. urzędowania Centrum Obsługi Klienta tj. pn-śr od 7:30 do 15:15, czw 7:30 do 16:15, pt od 7:30 do 14:15.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon marki Motorola, znaleziony 5 czerwca 2025 r. w Jeleniej Górze. Telefon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon marki Samsung, znaleziony 8 czerwca 2025 r. w Jeleniej Górze. Telefon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano pieniądze, znalezione 4 lipca 2025 r. w Jeleniej Górze. Pieniądze można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano pieniądze, znalezione 5 czerwca 2025 r. w Jeleniej Górze. Pieniądze można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano portfel damski, znaleziony 26 maja 2025 r. w Jeleniej Górze. Portfel można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon marki Samsung, znaleziony 11 maja 2025 r. w Jeleniej Górze. Telefon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon marki Infinix, znaleziony 11 maja 2025 r. w Jeleniej Górze. Telefon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon Iphone, znaleziony 11 maja 2025 r. w Jeleniej Górze. Iphon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.
Do Biura Rzeczy Znalezionych Urzędu Miasta Jelenia Góra przekazano telefon marki Oppo, znaleziony 11 maja 2025 r. w Jeleniej Górze. Telefon można odebrać w Biurze Rzeczy Znalezionych – ul. Ptasia 6a w Jeleniej Górze, w punkcie „Informacji” ( na parterze). Telefon kontaktowy: 75 75 46 356.