W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Jelenia Góra

 

Pl. Ratuszowy 58; 58-500 Jelenia Góra

tel. +48 75 754 61 01, lub +48 75 754 62 10
fax +4875 754 62 90

 

 

Adres skrytki ePUAP: /UMJG/SkrytkaESP

NIP 611-238-50-43; REGON 000579431

www.jeleniagora.pl

Skład Młodzieżowej Rady Miejskiej

Michał NowakMichał Nowak
Przewodniczący Rady

Okręg nr 12 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze


Olaf Kosek
Olaf Kosek
Wiceprzewodniczący

Okręg nr 7 - Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej


Filip Kacper Szczotka
Filip Kacper Szczotka
Wiceprzewodniczący

Okręg nr 1 - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego


Wiktoria Figiel
Wiktoria Figiel
Sekretarz

Okręg nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida



Zuzanna Karolina Banasiak
Zuzanna Karolina Banasiak

Okręg nr 2 - II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida


Tytus Baraniecki
Tytus Baraniecki

Okręg nr 12 - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze


Luiza Czerwonka
Luiza Czerwonka

Okręg nr 9 - Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej


Jacek Maciej Jamrożek
Jacek Maciej Jamrożek

Okręg nr 4 - Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"


Zuzanna Joanna Kostrzewska
Zuzanna Joanna Kostrzewska

Okręg nr 1 - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego


 Łukasz Karol Kozłowski
Łukasz Karol Kozłowski
Rzecznik Prasowy

Okręg nr 13 - Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze


 Łukasz Karol Kozłowski
Robert Maciej Kozłowski

Okręg nr 13 - Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze


Ewelina Małgorzata Kudela
Ewelina Małgorzata Kudela

Okręg nr 14 - Politechnika Wrocławska Filia w Jeleniej Górze


Karolina Paulina Mertins
Karolina Paulina Mertins

Okręg nr 6 - Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stefana Wyspiańskiego


Kamil Emil Pokuta
Kamil Emil Pokuta

Okręg nr 9 - Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej


Jakub Artur Smolarek
Jakub Artur Smolarek

Okręg nr 10 - Publiczne Katolickie Liceum Akademickie u Św. Pankracego w Jeleniej Górze


Jakub Mikołaj Wygnański
Jakub Mikołaj Wygnański

Okręg nr 6 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stefana Wyspiańskiego


Daria Zuzanna Zbroińska
Daria Zuzanna Zbroińska

Okręg nr 7 - Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej


Alan Daniel Żur
Alan Daniel Żur

Okręg nr 4 - Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

Powiadom znajomego